Uparcie pytasz „po co”?

Przekładasz działanie nad „książkowe praktyki”?

Patrzysz szeroko?

Jesteś w dobrym miejscu.

Wybrane artykuły z bloga

Firma, w której pracujesz właśnie „przechodzi” na Scruma i mianowano Cię Scrum Masterem? Twój zespół poprosił Cię o pełnienie tej roli? A może właśnie znalazłeś intratną propozycję pracy na LinkedIn? Jest wiele powodów, które mogły doprowadzić Cię do stwierdzenia „będę Scrum Masterem, a co mi tam”. Jeśli zastanawiasz się jak zostać Scrum Masterem – dobrym Scrum Masterem 🙂 – zapoznaj się z poniższą listą 5 kroków. To one najbardziej pomogły mi gdy zdecydowałam się podjąć to wyzwanie.

Im dłużej pracuję i obserwuję transformacje agile’owe tym bardziej dojrzewa we mnie pewne przekonanie. Mianowicie: przez nieposkromione ego i brak pokory wdrożenie Scruma w organizacjach przekształca się w usilne próby wciśnięcia jego karykatury w istniejącą strukturę.

Wybrane kursy i warsztaty on-line

Pierwsze kroki Scrum Mastera

Kurs on-line. Cztery tygodnie, podczas których zrozumiesz teorię, zastosujesz ją w praktyce, oraz dowiesz się, jakie błędy najczęściej można popełnić i jak ich unikać.

Kanban

Warsztat on-line, podczas którego zbudujemy prawdziwą tablicę kanbanową (i pewnie będzie mieć więcej niż trzy kolumny). Po skończeniu warsztatu będziesz mógł od razu zacząć działać i stopniowo ulepszać!

Metryki w Agile

Warsztat on-line dla osób, które chcą zrozumieć po co są metryki, jak używać ich z sensem, co warto liczyć i kiedy, oraz jak w tym wszystkim pomoże nam Excel i inne narzędzia do śledzenia postępu prac.

Unikalne treści i bieżące informacje

Jeśli chcesz otrzymać na maila porcję ciekawostek nie-tylko-o-Agile albo informacje o nowych kursach, warsztatach i webinarach: